لیفتراک سافکو | باطری لیفتراک

لیفتراک,باطری لیفتراک برقی,استاکر برقی,شارژر لیفتراک برقی

باطری لیفتراک ، شارژ لیفتراک ، استاکر برقی لیفتراک و کلیه تجهیزات مربوط به لیفتراک با بهترین قیمت و کیفیت در سافکو، جهت خرید انواع تجهیزات با ما تماس بگیرید

تماس با ما

۰۲۱-۶۶۳۸۱۶۳۰

۰۲۱-۶۶۳۸۱۶۳۱


جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
وبلاگ
۲۸ / ۲ / ۱۴۰۱
 
نظافت محوطه صنعتی اسکرابر نیاز است یا سوییپر؟ انبار ها و سالن ها و محوطه های صنعتی، بالاترین میزان آلودگی را در بین سایر مکان های کارگاه ها، کارخانجات و اداره دارند. این آلودگی ها به شکل ها و ابعاد مختلفی در محیط ها ایجاد می شوند. نظافت این آلودگی ها با روش های قدیمی و دستی مستلزم صرف زمان، ماده شوینده و اتلاف مقدار زیادی آب جهت شستشو می باشد. از این رو استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی و مکانیزه، می تواند راهکار بهینه و کم هزینه تری برای نظافت محوطه باشد

۲۸ / ۲ / ۱۴۰۱
 
کاربرد و ویژگی های سوییپر صنایع چوب، یکی از بزرگترین و مهم ترین دغدغه ها در صنایع تولید چوب، حجم بالای آلودگی هایی نظیر خاک اره و تراشه می باشد که در بخش های مختلف ایجاد می گردد. جمع آوری صحیح و به موقع این ذرات می تواند در حفظ سلامت کارکنان و کیفیت محصول تولیدی نقش مستقیم داشته باشد. از این رو استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی نظیر سوییپر صنایع چوب در این مراکز امری ضروری است که به وسیله آن می توان نظافت یک محیط صنعتی با وسعت بالا را به سادگی و با کیفیت انجام داد.

۲۸ / ۲ / ۱۴۰۱
 
اهمیت نظافت و پاکیزگی مراکز تجاری -مجتمع های تجاری و تفریحی از مهم ترین اماکن عمومی پر رفت و آمد هستند که روزانه افراد زیادی جهت خرید، تفریح یا انجام امور اداری به این مراکز مراجعه می کنند. نظافت و پاکیزگی پاساژها و مجتمع تجاری می تواند یکی از مهم ترین عوامل در جذب مردم باشد. بدون شک افراد مختلف خرید از مراکز تمیز و بهداشتی را به محیط های آلوده و آشفته ترجیح می دهند.

۲۷ / ۲ / ۱۴۰۱
 
شرکت سافکو باطری آماده همکاری با شما عزیزان و مشاوره تخصصی توسط مشاوران مجرب شرکت می باشد . جهت خرید باطری لیفتراک با ما (سافکو) تماس بگیرید.

۲۷ / ۲ / ۱۴۰۱
 
امروزه باتری های خشک به نسبت انواع باتری های تر به سبب کارایی بهتر و هزینه های جاری و تعمیرات و نگهداری کمتر از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

۲۷ / ۲ / ۱۴۰۱
 
باطری لیفتراک برقی DAEWOO سافکو یکی از شرکت های وارد کننده باطری لیفتراک برقی می باشد که نمایندگی باطری در ایران را دارد این شرکت ( سافکو) نمایندگی باطری لیفتراک EXPES در ایران را دارد . جهت خرید و استعلام قیمت می توانید با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل بفرمائید.

۲۱ / ۲ / ۱۴۰۱
 
شرکت سافکو نمایندگی باطری های EXIDE انگلیس با برند تجاری ESPEX می باشد . این شرکت در زمیه واردات باطری 6 ولت 225 و باطری 8 ولت 180 آمپر و دیگر باطری های لیفتراک و پات تراک برقی فعالیت دارد . جهت کسب اطلاعات قیمت می توانید با تماس در شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل بفرمائید.

۲۱ / ۲ / ۱۴۰۱
 
باطری لیفتراک ربات های LGVوTGV دستگاه TGV که رباطهایی برای حمل پالتهای مخصوص در کارخانجات کاشی سازی مورد استفاده قرار میگیرند دارای باطریهایی با ولتاژ96 ولت و با دو نوع آمپر 240 و 180 که بستگی به نوع دستگاه TGV استفاده میگردد دستگاه TGV , LGV ساخت شرکت TECNO FERRARI ایتالیا میباشد

۲۱ / ۲ / ۱۴۰۱
 
شارژر لیفتراک برقی 12 ولت 30 آمپر شرکت سافکو نماینده انحصاری A.T.I.B ایتالیا تولید کننده انواع شارژر های انواع لیفتراک های برقی و شارژر های تجهیزات برقی انباری (پالت تراک برقی.استاکر برقی. یدک کش برقی.استاکر نیمه برقی.استاکر 1.2 تن.ریچ استاکر برقی.ریچ تراک برقی)

۱۹ / ۲ / ۱۴۰۱
 
شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد (سافکو) نماینده انحصاری انواع باطری تراکشن با برند Espex مورد استفاده درانواع لیفتراک برقی و تجهیزات برقی انباری، فابریک لیفتراک برقی سهند در ولتاژ و آمپر ساعت های مختلف با گارانتی 18ماه، تولید شده تحت لیسانس شرکت espex انگلستان،

۱۹ / ۲ / ۱۴۰۱
 
شرکت سافکو نماینده انحصاری A.T.I.B ایتالیا تولید کننده انواع شارژر های انواع لیفتراک های برقی و شارژر های تجهیزات برقی انباری (پالت تراک برقی.استاکر برقی. یدک کش برقی.استاکر نیمه برقی.استاکر 1.2 تن.ریچ استاکر برقی.ریچ تراک برقی)

۱۹ / ۲ / ۱۴۰۱
 
استاکر برقی هیوندا: امروز با توجه نیاز روز در صنعت شرکت های مختلف هم در تلاش هستند. که در این رقابت عقب نماند و بهترین باشند.و بسیاری هم در این امر موفق به صادرات نیز شده است..و کار خانه های که در قسمت انبار داری و حمل نقل کار می کنند. دستگاه های دیگری مانند لیفتراک برقی، ریچ تراک ، جک های پالت ، استاکر ، ریچ استاکر و ماشین های دیگرفعالیت می کنند.

۱۹ / ۲ / ۱۴۰۱
 
انواع پالت در استاکر برقی به انواع مختلف وجود دارد.که ما در اینجا نمونه ای از آنها را بررسی می کنیم. که هنگام استفاده و کاربرد انواع آن. در زمینه کاری خود اطلاعاتی را داشته باشید.پالت یک سکوی قابل حمل ،سفت و سخت و صاف می باشد. که می تواند بار راتحمل کند .

۱۹ / ۲ / ۱۴۰۱
 
استاکر برقی SWE100 ساخت شرکت BT سوئد می باشد که با ظرفیت ۱ تا ۱.۴ تن و توان موتور و باتری بسیار قدرتمند و شعاع گردشی بسیار کم یکی از تجهیزات مناسب برای محیط های دارای فضای کم برای چرخش می باشد.

۱۹ / ۲ / ۱۴۰۱
 
باطری پالت تراک پروماک شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد (سافکو) نماینده انحصاری انواع باطری تراکشن با برند Espex مورد استفاده درانواع : لیفتراک برقی و تجهیزات برقی انباری، فابریک باطری پالت تراک پروماک در ولتاژ و آمپر ساعت های مختلف با گارانتی 18ماه،

۷ / ۲ / ۱۴۰۱
 
کابل شارژر باطری لیفتراک در شرکت های متفاوتی در رده های مختلفی مثل: بیست و چهار ولت چهل آمپر، چهل و هشت ولت صد آمپر و هشتاد ولت صد آمپر در انواع تک فاز و سه فاز با برندهای مختلفی در بازار وجود دارد.اکثر این شارژر ها یا به عبارتی دیگر تمامی آن ها به صورت تمام توماتیک می باشند.کابل شارژر باطری لیفتراک مناسب ،کابل شارژری است که نسبت به نوسانات ورودی ولتاژ وارد شده مقاوم باشند .و از پردازنده هایی با دقت بالا برخوردار باشند.باتری لیفتراک ، به طور کلی اکثرا از سلول های 2 ولتی تشکیل شده اند.باتری لیفتراک ها اکثرا باتری سرب اسید میباشند.

۷ / ۲ / ۱۴۰۱
 
شارژر لیفتراک یکی از تجهیزات ضروری و مورد نیاز برای استفاده در لیفتراک های برقی میباشد.باطری لیفتراک های برقی بسته به ظرفیت و نوع آنها پس از تخلیه شارژ و رسیدن آن به سطح 20 در صد به شارژ مجدد نیاز پیدا میکنند. این کار از طریق شارژر استاندارد و متناسب با همان باطری باید انجام گیرد تا عملیات شارژ بدرستی و بدون اشکال صورت پذیرد.

۳۱ / ۱ / ۱۴۰۱

اخبار ویژه

دستگاه سوییپر صنعتی یا جاروی شهری یک ابزار مکانیزه نظافت صنعتی است که در نظافت پرسرعت و باکیفیت زمین های مسطح در محیط های گوناگون عملکرد بسیار مناسبی نشان می دهد. امروزه استفاده از دستگاه های جاروی شهری در نظافت محیط های تجاری و صنعتی به شکلی گسترده جایگزین روش های سنتی جمع آوری گرد و خاک و آلودگی های خشک نظیر کاربرد جارو و خاک انداز شده است. این دستگاه بصورت مکانیزه به کمک برس های چرخان عملیات جمع آوری انواع آلودگی ها از روی سطوح کف را انجام می دهد.

۲۵ / ۱۱ / ۱۴۰۰
 
فروش باطری لیفتراک شارژر باتری لیفتراک برقی از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ،در باطری لیفتراک می باشد ، یکی از انها باطری ریچتراک برقی در فورک لیفت باطری می باشد .باطری لیفتراک ها همگی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت، 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت و در آمپر ساعتهای مختلف از 300 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت میباشند و نکته اساسی در کلیه باتری ها این است که همگیمضربی از 2 ولت میباشند، یعنی بطور مثال یک باطری لیفتراک 48 ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باطری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی میباشد.

۲۵ / ۱۱ / ۱۴۰۰
 
یکی از نشانه های باطری معیوب لیفتراک برقی میباشد در این مقاله برای آگاهی کاربران در اختیار شما می گذارد. وجود دارد دلایل زیادی برای روشن نشدن لیفتراک برقی وجود دارد. با این حال واقعا علت مشکل مهم نیست.تا زمانی که شما می توانید به یک تعمیر کار لیفتراک یا الکتریکمن لیفتراک برقی.مجرب برای تعمیرات لیفتراک برقی خود در یک زمان کوتاه مراجعه کنید .اما تا زمان رسیدن تعمیر کار به محل لیفتراک.خود چه کار کنیم ؟ بله شما قصد دارید.خودتان آن را تعمیر کنید نگران نباشید. هنگامی که یک لیفتراک برقی استارت نیمیخورد.اکثر اوقات باطری لیفتراک ایراد دارد .

۲۵ / ۱۱ / ۱۴۰۰
 
معرفی باطری لیفتراک ESPEX: شرکت ESPEX یکی از تولید کننده های پیشرو در زمینه تولید باطری لیفتراک برقی و استاکر برقی می باشد . طیف وسیعی از باطری ها با قدرت مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد. سلول های سوختی و باطری های میداک در لوازم جانبی و وسایل گوناگونی به کار می روند و تقریبا توانسته اند نیاز مشتری را مطابق با سلیقه های متفاوت برآورده سازد. باطری ESPEX به لحاظ کاربردی و اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

۲۵ / ۱۱ / ۱۴۰۰
 
مفتخریم اعلام کنیم انواع باطری لیفتراک برقی در این شرکت موجود می باشد.در سافکو باطری تمامی تعمیرات صورت گرفته در مجموعه توسط دستگاههای gmelectric ایتالیا تست و تعمیر باطری ریچتراک ،باطری پالت تراک برقی ،باطری استاکر تمام برقی ،توسط کارشناسان واحد الکترونیک فورک لیفت باطری انجام میگیرد .

۲۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید.که اگر روغن موتور لیفتراک تان را به موقع عوض نکنید. چه اتفاقی می افتد ؟ عدم تعویض به موقع روغن موتور لیفتراک برقی باعث کثیف شدن بیش.از حد روغن و در نهایت مسدود کردن فیلتر.روغن لیفتراک خواهد شد .این کار باعث گرم شدن بیش از حد موتور شده. و در نهایت روان کاری در موتور به کمترین اثر خود خواهد رسید

۲۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
شرکت سافکو که وارد کننده انواع باطری های لیفتراک و استاکر می باشد .در این مقالع به نکات امنیتی شارژر لیفتراک برقی می پردازد .با تغییر شکل لیفتراک ها از IC (احتراق داخلی ).به لیفتراک های برقی ،چالش نگهداری این دستگاه نیز بیشتر شده است .این مقاله به صورت مرحله ای و دقیق شارژ و نگهداری باتری لیفتراک را توضیح می دهد .

۲۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
عنوان اصلی این مقاله  که نکات مهمی که قبل از خرید باطری لیفتراک است می توانست. به این صورت هم باشد: چگونه از پرداخت هزینه مجدد برای خرید باطری لیفتراک خود جلوگیری کنیم ؟: زمانی که مشتری بدون هیچ آگاهی.و مشاوره تخصصی اقدام به خرید یک باطری لیفتراک ارزان قیمت و بی کیفیت می نماید.،بی شک خرید یک باطری دیگر گریبان این مشتری خواهد شد .

۲۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد ارائه دهنده خدمات احیا و تعمیر باطری لیفتراک برقی با رعایت کلی اصول علمی و فنی ؛تحت نظارت نیروهای متخصص و با تجربه با اتکاب امکانات فنی پیشرفته تعمیر گاه مرکزی خود می باشد.و کلیه عملیات تعمیراتی پس از اخذ تائیدیه فنی این شرکت شامل گارانتی یکساله است .

۲۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
با ورود به هر انبار،مرکز توزیع ،انبار های خرده فروشی ،فروشگاه های مواد غذایی و یا مراکز حمل و نقل مطمئنا شاهد جک پالت و پالت تراک های بسیاری هستند. که از این تجهیزات معمولا برای حممل و نقل پالت ها در مسافت های طولانی چه در داخل و چه در خارج از تریلر ها استفاده می شود .این تجهیزات شامل دسته های کششی و چنگک هایی برو یچهر چرخ هستند .گاهی اوقات هم اپراتورها از فاصله دور این تجهیزات را هدایت می کنند. این تجهیزات انبار داری مدام در حال تغییر و تحول هستند.با اینکه جک پالت ها دستی طراحی خاصی نداشته اند. و تغییر چندانی نداشته اند.اما در عوض پالت تراک ها قابلیت های بیشتری نسبت به سالهای گذشته به خود افزوده و در معرض تغیرات وسیع تری می باشند .

۱۸ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
ممکن است کلمات لیفتراک برقی و ریچتراک برقی  را شنیده باشید، اما در مورد تفاوت های آن اطلاعاتی نداشته باشید. ما در مجموعه پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد در این مقاله شما را با تفاوت های این دو دستگاه آشنا می کنیم.

۱۸ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
انواع باطری های لیفتراک : باطری های لیفتراک یکی از پر کاربرد ترین محصولات در عرصه صنعت به حساب می آید. باطری های لیفتراک با توجه به حجم شان بسیار سنگین هستند و برای حمل و جا به جایی آن ها باید دقت کافی را داشت. این باطری ها با توجه به کارایی هایی که دارند دارای انواع مختلفی هستند و کارهای متفاوتی را انجام می دهند.

۱۸ / ۱۰ / ۱۴۰۰
 
انواع باطری های لیفتراک : باطری های لیفتراک یکی از پر کاربرد ترین محصولات در عرصه صنعت به حساب می آید. باطری های لیفتراک با توجه به حجم شان بسیار سنگین هستند و برای حمل و جا به جایی آن ها باید دقت کافی را داشت. این باطری ها با توجه به کارایی هایی که دارند دارای انواع مختلفی هستند و کارهای متفاوتی را انجام می دهند.

صفحه 1 از 3
تعداد رکورد : 64