لیفتراک های برقی -در صنعت

لیفتراک برقی ,استاکر برقی ,پالت تراک برقی

لیفتراک های برقی -در صنعت یکی از وسایل و دستگاه ها ی مدرن امروزی است.که در جا به جایی و بالابری کالاها و محصولات کارگاه ها و کارخانجات در.وزن های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.لیفتراک تا حدی می توان گفت محدودیت وزنی دارد.براساس نوع نیاز مشتریان و درخواست ها، لیفتراک در سه نوع اکنون به بازار عرضه شده است.لیفتراک برقی یکی از انواع لیفتراک ها می باشد.

تماس با ما

۰۲۱-۶۶۳۸۱۶۳۰

۰۲۱-۶۶۳۸۱۶۳۱


یک‌شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

لیفتراک های برقی یکی از وسایل و دستگاه ها ی مدرن امروزی است.که در جا به جایی و بالابری کالاها و محصولات کارگاه ها و کارخانجات در.وزن های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.لیفتراک تا حدی می توان گفت محدودیت وزنی دارد.براساس نوع نیاز مشتریان و درخواست ها، لیفتراک در سه نوع اکنون به بازار عرضه شده است.لیفتراک برقی یکی از انواع لیفتراک ها می باشد.

انواع لیفتراک ها:

همانطور که در بالا ذکر شد،لیفتراک ها انواع مختلفی دارند.که تاکنون سه نوع از آن ها به بازار عرضه شده است.

  1. لیفتراک دیزل
  2. لیفتراک دوگانه سوز
  3. لیفتراک برقی

چنان چه گفته شد. یکی از انواع لیفتراک، لیفتراک برقی است. که در صنایع امروز بسیار پرکابرد است. و نسبت به لیفتراک دیزلی بسیار کم صداتر می باشد. و همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند.

از لیفتراک برقی در محیط های باز یا  بسته  می توان  استفاده کرد.این دستگاه ها قدرت حمل و جا به جایی وسایل سنگین را دارد. و همچنین چون در ابعاد به نسبت کوچکی ساخته شده اند.در محیط ها ی کوچک قدرت مانور خوبی دارند.

لیفتراک های برقی از آن جایی که  وزن سبکی دارند.در نتیجه به نسبت میتوان گفت به راحتی توسط رانندگان آن ها جا به جا می شوند.و این خود می تواند مزید علت بر مانور دادن خوب لیفتراک های برقی در محیط های کوچک باشد.لیفتراک برقی نسبت به لیفتراک دیزلی هزینه سوخت کمتری دارد.که این خود برتری مهم این نوع لیفتراک نسبت به دیگر لیفتراک ها می باشد.

به طور کلی هزینه لیفتراک برقی نسبت به لیفتراک دیزلی کمتر می باشد. همچنین طول عمر بیشتری دارد. مضافا این نوغ لیفتراک دارای یک باتری قابل شارژ می باشد.

مزیت های لیفتراک برقی:

  • عدم آلودگی
  • عدم آلودگی صوتی
  • باتری قابل شارژ
  • هزینه کم برای سوخت و نگهداری
  • قدرت مانور خوب در محیط های کوچک
  • سبک بودن دستگاه

معایب لیفتراک برقی:

از آن روی که باتری لیفتراک های برقی نیاز به شارژ دارد. برای  استفاده در محیط های باز پس از هر بار تمام شدن باتری، راننده به دلیل شارژ مجدد. باتری یک مدت زمانی را معطل می شود.و در بین کار او وقفه ایجاد میشود. مگر اینکه در محیط های بسته یا محیطی مورد استفاده قرار گیرد. که دارای برق سیار باشد.

بیشتر بخوانید: موتور لیفتراک برقی

 

 


دیدگاه خود را بیان کنید